Jednorazowe słomki do napojów z papieru bambusowego, ZIELONE PASKI, 250 szt., The Cheeky Panda

24,90 zł
W magazynie
SKU
EKDTCP0001
Wygodna alternatywa dla wielorazowych słomek wymagających czyszczenia. Bambusowa alternatywa dla słomek papierowych – bez wycinki drzew! Nie rozpadają się w napoju. Całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. Certyfikat BRC to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa i higieny.
Wysyłka: 2-5 dni roboczych
Jednorazowe słomki do napojów z papieru bambusowego Wygodna alternatywa dla wielorazowych słomek wymagających czyszczenia. Bambusowa alternatywa dla słomek papierowych – bez wycinki drzew! Nie rozpadają się w napoju. Całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. Certyfikat BRC to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa i higieny. Stosowane są naturalne barwniki na bazie wody, które nie wpływają na proces biodegradowalności oraz kompostowalności słomek i są odpowiednie dla produktów mających kontakt z żywnością, napojami. W 100% biodegradowalny papier bambusowy: bez plastiku, Certyfikat Vegan, Certyfikat FSC 100%, wygodna alternatywa dla wielorazowych słomek wymagających czyszczenia, bambusowa alternatywa dla słomek papierowych – bez wycinki drzew, nie rozpadają się w napoju, Certyfikat BRC to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa i higieny.
Więcej informacji
Producent The Cheeky Panda
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Jednorazowe słomki do napojów z papieru bambusowego, ZIELONE PASKI, 250 szt., The Cheeky Panda
Copyright © 2021 myhappysmile.pl