BioGa Ekologiczny proszek do prania białego 1 kg

Cena promocyjna 26,90 zł 28,00 zł
W magazynie
SKU
BIG001
Czy wiecie, że blisko 60% wszystkich niebezpiecznych związków chemicznych wchłania się przez naszą skórę, dlatego tak istotne jest, by wykorzystywany proszek był nie tylko skuteczny, ale i przyjazny dla nas. Połączenie tych dwóch cech możemy znaleźć w ekologicznym proszku do prania białego firmy BioGa.
Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Ekologiczny, hipoalergiczny, bezzapachowy proszek do prania białego 

PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE 

Nie testowany na zwierzętach


Czy wiecie, że blisko 60% wszystkich niebezpiecznych związków chemicznych wchłania się przez naszą skórę, dlatego tak istotne jest, by wykorzystywany proszek był nie tylko skuteczny, ale i przyjazny dla nas. Połączenie tych dwóch cech możemy znaleźć w ekologicznym proszku do prania białego firmy BioGa.


Ekologiczny proszek - bezpieczeństwo dla naszej skóry

Nasz naturalny proszek do prania białego powstał tylko i wyłącznie dzięki potędze matki natury, poprzez wykorzystanie naturalnych składników pochodzenia mineralnego. Dzięki temu w naszym produkcie nie znajdziesz konserwantów, fosforanów, substancji petrochemicznych czy sztucznych zapachów. Wszystko to sprawia, że bio proszek do prania białego doskonale nadaje się jako środek usuwający plamy z:


ciuszków dla dzieci i niemowląt;

ubrań dla alergików;

odzieży osób mających wrażliwą skórę.

Piorąc w produktach BioGa możemy mieć pewność, że wybraliśmy delikatne i w 100% naturalne produkty.


Potęga substancji piorących w naturalnym proszku do prania białego

Pomimo braku sztucznych, chemicznych wybielaczy, ekologiczny proszek do prania BioGa doskonale sprawdzi się w praniu białych rzeczy. Wszystko dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, które znajdują się w naszym proszku.

Jeśli chcemy zachować miękkość i świeżość dopiero co wypranych ubrań/pościeli na dłużej, warto wybrać z naszej oferty dedykowane, ekologiczne płyny do płukania BioGa, które w połączeniu z bio proszkami do prania zapewnią piękny zapach i miękkość materiałów .


Bio proszek do prania, bezpieczeństwo i skuteczność niezależnie od warunków prania

Nasz ekologiczny proszek do prania białego można wykorzystywać niezależnie od stopnia zabrudzenia ubrań i twardości wody. Wystarczy, że będziesz kierować się wskazówkami znajdującymi się poniżej.


Nasz proszek doskonale spisuje się nie tylko w pralce, ale też w przypadku prania ręcznego. Jest więc idealny na delikatne przepierki. W przypadku zaś uporczywych plam, warto zostawić ubrania do namoczenia.


Ile sypać proszku?

Na 4-5kg prania dla wody średniotwardej:


Pranie lekko zabrudzone 1,5 miarki 

Pranie średnio zabrudzone 2 miarki

Pranie mocno zabrudzone 2,5 miarki

W zależności od twardości wody


Woda miękka -0,5 miarki

Woda twarda, +0,5miarki

Pranie ręczne 2 miarki na 10 litrów wody.


Mocno zabrudzone ubrania pozostaw do namoczenia.


Skład (INCI) :

Nadwęglan sodu (sodium percarbonate), cytrynian sodu (sodium citrate), tetraboran sodu (sodium tetraborate), siarczan magnezu ( magnesium sulfate), węglan sodu (sodium carbonate)

Więcej informacji
Producent BioGa
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BioGa Ekologiczny proszek do prania białego 1 kg
Copyright © 2021 myhappysmile.pl