LADY PAD Podpaska wielorazowa z organicznego bambusa i organicznej bawełny Rozmiar M - na dzień 1 szt.

Cena promocyjna 35,90 zł 36,74 zł
W magazynie
SKU
ekh1058
Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Sposób użycia: Podkład należy ułożyć na bieliźnie i zapiąć napki pod bielizną, tak aby podpaska dobrze przylegała. Można użyć specjalnych majtek GentleDay z bawełny organicznej, które posiadają specjalną zakładkę maskującą skrzydełka podpaski oraz zapewniającą jeszcze lepsze utrzymanie podpaski na miejscu. Wkład chłonny należy położyć stroną z metką w dół, tak aby metka dotykała do podkładu. Wkłady chłonne należy stosować razem z podpaskami.

Jak dbać o podpaski wielorazowe LadyPad: Podpaski wielorazowe należy wyprać przed pierwszym użyciem.  Podpaski można prać ręcznie lub w pralce. Należy przestrzegać instrukcji prania na metce. Prać w woreczku do prania bielizny.Przy odpowiednim dbaniu o podpaski, można używać ich przez 3-5 lat.

Materiał: Podpaski wielorazowe LadyPad zostały uszyte z materiałów organicznych (70% organicznego bambusa, 30% organicznej bawełny). Materiały zostały przebadane i uzyskały certyfikację OEKO TEX.

Więcej informacji
Producent Lady Pad
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LADY PAD Podpaska wielorazowa z organicznego bambusa i organicznej bawełny Rozmiar M - na dzień 1 szt.
Copyright © 2020 myhappysmile.pl