Tabletki do mycia zębów ze stewią, Z FLUOREM, miętowe, opakowanie biodegradowalne, ZERO WASTE, 125szt., Denttabs

21,90 zł
W magazynie
SKU
DTTB01
Tabletki do mycia zębów to alternatywa dla past do zębów. Delikatnie wygładzają zęby; Efektywnie chronią przed osadem i próchnicą; Zapobiegają zabarwieniom i osadzaniu się nalotu na zębach; Bezglutenowe; Zawierają fluor.
Wysyłka: 2-5 dni roboczych
Tabletki do mycia zębów ze stewią, Z FLUOREM, miętowe, opakowanie biodegradowalne, ZERO WASTE, 125szt., Denttabs Innowacyjne tabletki do zebów DENTTABS są skuteczną alternatywą wobec konwencjonalnej pasty do zębów. Dzięki specjalnym składnikom zęby są wygładzane, a ich powierzchnia nie jest podatna na osad i zabarwienia. Wynikiem są gładkie, czyste i zdrowe zęby.Dzięki wysokiej zawartości celulozy zęby są delikatnie polerowane, przeciwdziałając tworzeniu się płytki nazębnej, plam i bakterii. Delikatnie wygładzają zęby; Efektywnie chronią przed osadem i próchnicą; Zapobiegają zabarwieniom i osadzaniu się nalotu na zębach; Bezglutenowe; Zawierają fluor. Sposób użycia: Rano i wieczorem rozgryżć po jednej tabletce w jamie ustnej i zmieszać ze śliną. Myć zęby przez 3 minuty za pomocą wilgotnej szczoteczki. Potem wypłukać usta. Skład: Celuloza mikrodrobna (celuloza mikrokrystaliczna) doskonale gładzi zęby w przestrzeniach międzyzębowych. W związku z tym nowe cząstki na powierzchni zęba po prostu się odrywają, utrudnia to powstanie płytki nazębnej. Fluorek sodu (Fluorek sodu) jest stosowany do remineralizacji szkliwa i może pomóc zwłaszcza w przypadku wrażliwych szyjek zębów, ale także w początkowej próchnicy.  Amisoft (glutaminian sodu Lauroyl) to środek powierzchniowo czynny (mydło), który łączy rozpuszczone białka i tłuszcze z wodą, aby wypłukać je podczas płukania. W AMISOFT kwas glutaminowy jest estryfikowany kokosowymi kwasami tłuszczowymi. W tym procesie chemicznym łączone są dwie naturalnie występujące substancje (kwasy tłuszczowe kokosowe i kwas glutaminowy), tracąc swoje pierwotne właściwości.  "Glutaminianu" nie należy mylić ze wzmacniaczami smaku stosowanymi w przemyśle spożywczym -   DENTTABS nie zawierają glutaminianu i glutenu. Stevia (Stevioside) to roślina o słodkim smaku, która wraz ze swoim aromatem i mentolem zapewnia dobry smak. Krzemionka (krzemionka) służy jako środek czyszczący i pomaga usunąć miękkie płytki nazębne. Naturalny (miętowy) zapach  wraz ze stewią i mentolem, zapewnia przyjemne uczucie świeżości i "chłodny" i świeży oddech. Wodorowęglan sodu, lepiej znany jako " wodorowęglan sodu ", dostosowuje pH do wartości 5,5 za pomocą witaminy C. Witamina C (kwas askorbinowy) reguluje wartość pH razem z wodorowęglanem sodu (patrz wyżej) i stymuluje wydzielanie śliny. Zwiększony przepływ śliny powoduje szybszą remineralizację powierzchni zębów. Stearynian magnezu (stearynian magnezu) to ziołowy adiuwant stosowany w produkcji tabletek. Mentol wraz ze stewią i aromatem mięty, zapewnia przyjemną "świeżość". Guma ksantanowa jest naturalnym zagęszczaczem i środkiem żelującym i zapewnia przyjemną kremową konsystencje. Eugenol jest częścią naturalnego smaku mięty. DENTTABS są wolne od konserwantów, substancji hamujących rozwój zarazków, środków wiążących i nie zawierają glinu ani nanocząsteczek.
Więcej informacji
Producent Denttabs
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tabletki do mycia zębów ze stewią, Z FLUOREM, miętowe, opakowanie biodegradowalne, ZERO WASTE, 125szt., Denttabs
Copyright © 2021 myhappysmile.pl