LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym 500ml

15,48 zł
W magazynie
SKU
ekh2003
Unikalna formuła zawiera trzy naturalne składniki roślinne, które razem dają lepszy efekt w usuwaniu tłuszczu i brudu z naczyń...
Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym

Unikalna formuła zawiera trzy naturalne składniki roślinne, które razem dają lepszy efekt w usuwaniu tłuszczu i brudu z naczyń. Odświeżający zapach naturalnego olejku cytrynowego wraz z organicznym aloesem dla ochrony dłoni sprawi, że od teraz zmywanie to pestka!

Produkty Lilly’s ECO Clean mają doskonałe właściwości czyszczące, które zostały przetestowane klinicznie (BS1276), są w pełni biodegradowalne, a ich zapach pochodzi tylko z naturalnych olejków eterycznych.

 

Pojemność:

500ml

 

ZDROWIE

CZYSTY DOM BEZ SZKODLIWYCH OPARÓW 
Większość chemicznych substancji czyszczących może powodować skutki uboczne. Używając produktów Lilly’s ECO Clean wybierasz zdrowy i zrównoważony tryb życia.

 

DOM

ŁATWE SPRZĄTANIE I NATURALNY, ŚWIEŻY ZAPACH. 
Produkty Lilly’s ECO Clean zadbają o czystość każdego mieszkania i domu. Ciesz się świeżym zapachem naturalnych olejków eterycznych. Ty, Twoja rodzina i Twój dom zasługujecie na to.

 

ZIEMIA

MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZMIAN, TU I TERAZ! 
Powstające na bazie składników roślinnych produkty Lilly’s ECO Clean są biodegradowalne, odnawialne i pochodzą ze znanego źródła. Butelki powstają z przetworzonego w 50% plastiku, a możliwość uzupełniania, pozwala zmniejszyć do 80% redukcję emisji dwutlenku węgla do otoczenia.

Więcej informacji
Producent Lilly's Eco Clean
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym 500ml
Copyright © 2021 myhappysmile.pl