EKOLOCO Wielorazowe słomki ze stali nierdzewnej srebrne Zestaw: 2x prosta, 2x zakrzywiona, 1x czyścik

Cena promocyjna 9,90 zł 12,59 zł
W magazynie
SKU
ekh1610
Zestaw słomek Polskiej marki Ekoloco, wykonanych z najwyższej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej typu 304 specjalnie przystosowanej do kontaktu z żywnością..
Wysyłka: 2-5 dni roboczych

 

 

Zestaw słomek Polskiej marki Ekoloco, wykonanych z najwyższej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej typu 304 specjalnie przystosowanej do kontaktu z żywnością. Są całkowicie neutralne dla smaku napoju. Doskonale nadają się do codziennego użytku w domu, w restauracji czy w barze. Świetny pomysł na prezent!

 

Słomki Ekoloco są starannie wykonane oraz całkowicie bezpieczne. Posiadają wygładzone krawędzie a na każdej słomce znajduje się subtelne logo Polskiego producenta Ekoloco.

 

Nadają się do zmywarki.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

4 x słomka (2 x prosta; 2 x gięta) koloru srebrnego

1 x czyścik

dedykowany woreczek firmowy Ekoloco

 

Specyfikacja:

długość słomki: 21,5 cm

szerokość słomki: 6 mm

długość czyścika: 21,5 cm

 

Ekologiczne opakowanie:

Nasze opakowania wykonane jest w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Zadbaj o jego segregację tak, by znowu mogło zostać użyte!

 

Ekoloco to Polska marka! Decydując się na zakupy u nas, wspierasz Polskich Przedsiębiorców i popularyzujesz Polskie produkty.

 

Każda sprzedana słomka to coraz mniejsza liczba plastiku w naszym środowisku!

Więcej informacji
Producent Ekoloco
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EKOLOCO Wielorazowe słomki ze stali nierdzewnej srebrne Zestaw: 2x prosta, 2x zakrzywiona, 1x czyścik
Copyright © 2021 myhappysmile.pl