Georganics Proszek do czyszczenia zębów Red Mandarin 60ml

Cena promocyjna 39,90 zł 44,20 zł
W magazynie
SKU
ekh1539
Ten drobny, naturalny i nietoksyczny proszek działa przez pochłanianie i polerowanie plam, które naturalnie tworzą się na naszych zębach...
Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Ten drobny, naturalny i nietoksyczny proszek działa przez pochłanianie i polerowanie plam, które naturalnie tworzą się na naszych zębach. Jest to całkowicie bezpieczna i szybko działająca formuła bez użycia jakichkolwiek substancji chemicznych, takich jak nadtlenki, związki fluoru czy syntetyczne środki aromatyzujące. Łączymy drobną farmaceutyczną glinkę kaolinową i wodorowęglan sodu - całkowicie bezpieczne, jeśli przypadkowo zostaną połknięte. Stosuj codziennie jako zamiennik pasty do zębów, aby zachować naturalne białe zęby.

 

Mieszanka wybielająca i usuwająca plamy • Certyfikat PETA cruelty-free i certyfikat Vegan • Opakowanie bezodpadowe: słoik bez plastiku, nadający się do recyklingu i biodegradowalny • Dostarczany w szklanym słoju z aluminiową pokrywką

 

Zanurz czystą, mokrą szczoteczkę do zębów w proszek. Czyść zęby przez 2 minuty, a następnie dobrze wypłucz jamę ustną. Najlepiej używać miękkiej szczoteczki do zębów. Stosuj dwa razy w tygodniu, aby usunąć płytkę nazębną i plamy. Upewnij się, że woda nie dostaje się do słoika, aby uniknąć rozwoju bakterii. Po otwarciu słoika przechowuj go w ciepłym, suchym miejscu do 12 miesięcy.

 

INGREDIENTS:

 

 Sodium Bicarbonate^, Calcium Carbonate ^, Diatomaceous Earth*^, Magnesium Carbonate^, Dicalcium Phosphate^, Tartaric Acid^, Citrus Nobilis Peel Oil*^, Citrus Reticulata Peel Oil*^, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*^, Tocopherol^. 

*Organic Soil Association, 
^Food Grade Quality.

Więcej informacji
Producent Georganics
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Georganics Proszek do czyszczenia zębów Red Mandarin 60ml
Copyright © 2021 myhappysmile.pl