Mydłostacja Mydło Gospodarczy Kokos 70g

Cena promocyjna 11,90 zł 22,00 zł
W magazynie
SKU
MYST00010

Mydło stworzone jako naturalna pomoc domowa. Przeznaczone do usuwania zabrudzeń na rękach (smar) jak i na ubraniach. Można używać go również w kuchni, gdzie często królują nieprzyjemne zapachy.


Wysyłka: 2-5 dni roboczych

100% oleju z kokosa choć kokosem nie pachnie. Ten mały biały krążek jest do zadań specjalnych. Mydło zostało stworzone jako naturalna pomoc domowa. Niewielkie przetłuszczenie oraz wielka moc oleju kokosowego sprawiają, że mydło, choć ciężko go rozpocząć bo nie jest ślicznie tłuste jak przeciętne mydło, przeznaczone jest do usuwania zabrudzeń zarówno na rękach jak i na ubraniach. Można używać go w kuchni, gdzie często królują nieprzyjemne zapachy.


W każdym domu przydaje się kostka takiego mydła.


INCI: Sodium Cocoate, Glycerin


SKŁAD: Olej kokosowy i wytworzona w procesie zmydlania gliceryna


Mydła ze względu na ręczne ich wytwarzanie mogą nieznacznie różnić się od siebie, co nie wpływa na ich jakość oraz na jakość Państwa samopoczucia.


Do naszego gospodarczego nie dodajemy środków ułatwiających “poślizg” a jego przetłuszczenie jest znikome ze względu na skuteczniejsze działanie, dlatego przy pierwszym użyciu należy chwilkę oswoić go z wodą:)


Sposób używania: zabrudzenia ciała - namydlić ręce, umyć ręce, spłukać ręce pod bieżącą ciepłą wodą.


Ubrania - najlepiej świeżą plamę zalać ciepłą wodą i pocierać mydłem lub spienić mydło w rękach by potem móc nałożyć pianę na plamę. Po około 30 minutach wyprać.


waga: ok 70 g


kształt: okrągły

Więcej informacji
Producent Plantea
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mydłostacja Mydło Gospodarczy Kokos 70g
Copyright © 2021 myhappysmile.pl