Mydłostacja Mydło naturalne Czarne Złoto 120g

Cena promocyjna 19,90 zł 22,00 zł
W magazynie
SKU
MYST00005

Ręcznie robione mydło, które dzięki swojemu głównemu składnikowi - borowinie, czyli nieoczyszczonej ziemi organicznej, bogate jest w mikro i makroelementy. Mydło polecane skórze zniszczonej, starszej i wiotkiej.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Borowina, czyli nieoczyszczona ziemia organiczna zwana jest czarnym złotem. Jest to jeden z polskich skarbów, który do dziś jest mało popularny. Mydło Stacja postanowiła to zmienić i prezentuje ręcznie robione mydło, które dzięki swojemu głównemu składnikowi bogate jest w mikro i makroelementy. 


Borowina zawiera mnóstwo minerałów, kwasów huminowych, białka, żywicy, krzemionki oraz soli. Wszystkie komponenty sprawiają, że nasza skóra poczuje się odżywiona, zregenerowana. Działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze wzmacnia efekt borowiny. Mydło polecane skórze zniszczonej, starszej i wiotkiej.


Mydło sodowe, ze względu na swój skład i odpowiednie pH wykazuje silne właściwości oczyszczające oraz antybakteryjne.


Mydło Stacja używa tylko polskiej borowiny. Jednej z najlepszych na świecie.


Produkt jest wytwarzany ręcznie, więc każda partia może w nieznacznym stopniu różnic się od siebie jak i od produktu widzianego na zdjęciu poglądowym. Nie wpływa to na jakość kostki mydła. Aby mydło służyło jak najdłużej musi być przechowywane w suchych warunkach oraz mieć zapewniony odpływ wody (na mydelniczce z otworami lub sitku). Produkt zawiera w sobie naturalna glicerynę, która powstaje podczas procesu zmydlania. Jest ona higroskopijna i odpowiada za odpowiednie nawilżenie naskórka.


Waga ok. 120 g


Skład: zmydlone olej z kokosa, oliwa z oliwek, masło shea, olej lniany, borowina kołobrzeska


INCI: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium

Linseedate, Glycerin, Peat


Więcej informacji
Producent Plantea
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mydłostacja Mydło naturalne Czarne Złoto 120g
Copyright © 2021 myhappysmile.pl