Mydłostacja Mydło naturalne Róża Małego Księcia 120g

Cena promocyjna 19,90 zł 22,00 zł
W magazynie
SKU
MYST00002

Róża Małego Księcia to ręcznie robione mydło zawierające olej kokosowy, migdałowy, rycynowy, który daje piękną, pachnącą różą pianę oraz odżywcze masło shea.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Róża Małego Księcia to ręcznie robione mydło, które ma w sobie moc, zapach, tajemnice. Ma w sobie olej kokosowy, migdałowy, rycynowy, który daje piękną, pachnącą różą pianę oraz odżywcze masło shea. Ma w sobie to co najlepsze dla naszej skóry i zmysłów. W mydle różanym połączono moc najlepszych olejów roślinnych oraz pięknie, nienachalny aromat kwitnącego ogrodu. Naturalne mydło różane tworzone jest z 5% przetłuszczeniem co oznacza, że cenne oleje i masła w nim zawarte pozostają w postaci wolnej, niezmydlonej w 5%. Gwarantuje to odżywienie skóry oraz zapobiega jej wysuszeniu.


Mydło sodowe, ze względu na swój skład i odpowiednie pH wykazuje silne właściwości oczyszczające oraz antybakteryjne.


SKŁAD: zmydlone: olej kokosowy, oliwa z oliwek, masło shea, olej migdałowy, olej rycynowy, aromat różany, mika mineralna.


INCI: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium Almondate, Sodium Castorate, Glycerin, Parfum, Mica (CI 77019) & Titanum Dioxide ( CI77891) & CI 12490 & Tin Oxide ( CI 77861), Citronellol, Geraniol


Produkt jest wytwarzany ręcznie, więc każda partia może w nieznacznym stopniu różnic się od siebie jak i od produktu widzianego na zdjęciu poglądowym. Nie wpływa to na jakość kostki mydła. Aby mydło służyło jak najdłużej musi być przechowywane w suchych warunkach oraz mieć zapewniony odpływ wody (na mydelniczce z otworami lub sitku). Produkt zawiera w sobie naturalna glicerynę, która powstaje podczas procesu zmydlania. Jest ona higroskopijna i odpowiada za odpowiednie nawilżenie naskórka.


Waga ok. 120 g 

Więcej informacji
Producent Plantea
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mydłostacja Mydło naturalne Róża Małego Księcia 120g
Copyright © 2021 myhappysmile.pl