NOWA KOSMETYKA Szare mydło do prania naturalne

Cena promocyjna 25,90 zł 28,00 zł
W magazynie
SKU
NOKO00007

Szare mydło całkiem dobrze pierze, jest nieszkodliwe dla zdrowia, biodegradowalne w całości i w dodatku robi to szybko. Do tego woda, nawilżająca gliceryna, która powstaje podczas zmydlania i dwa olejki eteryczne, które chronią przed zepsuciem i nadają świeży zapach. I to naprawdę wszystko! Jedna butelka starczy na ok 40 prań.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Zależy Ci na tym, żeby to, w czym pierzesz, było łagodne dla Ciebie i środowiska, ale nie przepadasz za tarciem wiórków mydlanych ani mieszaniem tajemniczych, białych proszków? My też wolimy po prostu wlać płyn do pralki. I mamy coś dla Ciebie! 

 

Szare mydło, bo o nim mowa, całkiem dobrze pierze, jest nieszkodliwe dla zdrowia, biodegradowalne w całości i w dodatku robi to szybko. Do tego woda, nawilżająca gliceryna, która powstaje podczas zmydlania i dwa olejki eteryczne, które chronią przed zepsuciem i nadają świeży zapach. I to naprawdę wszystko!

 

Płynnym mydłem wypierzesz tkaniny bawełniane, lniane i z włókien syntetycznych. Możesz prać je ręcznie lub w pralce. Przestrzegaj zaleceń producenta odzieży, podanych na metce, a jeśli chodzi o nas, na 3-4kg prania w bębnie, polecamy dawkować mydło tak:


niezbyt zabrudzone

* woda miękka 20ml

* woda średnia 20ml

* woda twarda 30ml


średnio zabrudzone:

* woda miękka 25ml

* woda średnia 25ml

* woda twarda 30ml


mocno zabrudzone:

* woda miękka 30ml

* woda średnia 30ml

* woda twarda 35ml

 

1. Jeśli masz większy bęben pralki, po prostu proporcjonalnie zwiększ ilość płynu. 

 

2. Jeśli nie masz pewności, czy Twoja woda jest miękka czy twarda, podpowiemy, że twarda to zwykle ta, która zostawia mnóstwo kamienia w czajniku, a miękka to taka, przy której nawet nie wiesz, po co używać odkamieniacza. 

 

3. Przy praniu średnio zabrudzonych ubrań w średnio twardej wodzie, w temperaturze nasz płyn wystarczy na 40 prań.


Składniki: Olej słonecznikowy zmydlony wodorotlenkiem potasu (mydło potasowe), Woda, Gliceryna, Alkohol, Olejek Eteryczny z Mięty Pieprzowej, Olejek Eteryczny Cytrynowy, Limonen*, Cytral*, Linalool*, Cytronelol*, Geraniol


*naturalne olejki eteryczne: miętowy i cytrynowy zawierają te związki, a my podajemy tą informację dla bezpieczeństwa alergików


Pojemność płynu to 500ml.

Więcej informacji
Producent Nowa Kosmetyka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NOWA KOSMETYKA Szare mydło do prania naturalne
Copyright © 2021 myhappysmile.pl