NOWA KOSMETYKA Uniwersalny płyn bez olejków eterycznych (z nakrętką)

Cena promocyjna 25,90 zł 28,00 zł
W magazynie
SKU
NOKO00008

Przekonują Cię naturalne środki czyszczące, ale jednocześnie masz alergię na olejki eteryczne? Tutaj ich nie znajdziesz. Płyn na bazie szarego mydła jest dobry na każde podejście: czyści skutecznie, efektywnie i szybko, a przy tym ma bardzo prosty skład, który świetnie sprawdza się u osób z bardzo wrażliwą skórą i alergików.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Przekonują Cię naturalne środki czyszczące, ale jednocześnie masz alergię na olejki eteryczne? Tutaj ich nie znajdziesz. Płyn na bazie szarego mydła jest dobry na każde podejście: czyści skutecznie, efektywnie i szybko, a przy tym ma bardzo prosty skład, który świetnie sprawdza się u osób z bardzo wrażliwą skórą i alergików. Oszczędzi Wam dylematów związanych z bezpieczeństwem dla zdrowia i środowiska. Zawiera szare mydło potasowe, wytworzone tradycyjną metodą.

 

Szare mydło, bo o nim mowa, czyści skutecznie, jest nieszkodliwe dla zdrowia, jest w całości biodegradowalne i w dodatku robi to szybko. Towarzyszy mu trochę odtłuszczającego powierzchnie alkoholu, woda i nawilżająca gliceryna, która powstaje podczas zmydlania. I to naprawdę wszystko!

 

Płynu możesz użyć do wieeelu rzeczy. 

Na przykład do podłóg i mebli. Do tego celu rekomendujemy dodanie 2 łyżek stołowych do 5l wody. 

Możesz również umyć nim płytki i armaturę w łazience. Płyn rozcieńcz kilka razy, nakładaj miękką szmatką lub gąbką, a potem spłucz.

Możesz także użyć go do czyszczenia kuchenki lub piekarnika i zdecydowanie mamy tu na myśli sprzęty, które niejedno przeszły ;) Nałóż wówczas płyn bez rozcieńczania, pozostaw na 15 minut, żeby zmiękczył i rozpuścił zabrudzenia, a później wytrzyj powierzchnie i spłucz wodą. 

A gdyby tego było mało, możesz jeszcze umyć naczynia. Tutaj rekomendujemy rozcieńczyć płyn dwa razy i wlać do dozownika. 


Składniki: 

Olej słonecznikowy zmydlony wodorotlenkiem potasu (mydło potasowe), Woda, Gliceryna, Alkohol


Pojemność płynu to 500ml.

Więcej informacji
Producent Nowa Kosmetyka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NOWA KOSMETYKA Uniwersalny płyn bez olejków eterycznych (z nakrętką)
Copyright © 2021 myhappysmile.pl