RareCraft okrągła szczotka do modelowania włosów

Cena promocyjna 64,90 zł 74,99 zł
W magazynie
SKU
RRCFT047

Szczotka drewniana marki RareCraft to profesjonalny produkt do stylizacji włosów dla kobiet. Jest wykonana z naturalnego drewna bukowego certyfikowanego oraz ceramicznej rurki i syntetycznego włosia, idealnego do modelowania średnich i długich włosów. Jest to produkt używany przez profesjonalistów, który równie dobrze sprawdzi się przy domowej pielęgnacji. 

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Okrągła szczotka do stylizacji włosów dla kobiet

 


Szczotka drewniana marki RareCraft to profesjonalny produkt do stylizacji włosów dla kobiet. Jest wykonana z naturalnego drewna bukowego certyfikowanego oraz ceramicznej rurki i syntetycznego włosia, idealnego do modelowania średnich i długich włosów. Jest to produkt używany przez profesjonalistów, który równie dobrze sprawdzi się przy domowej pielęgnacji. Średnica szczotki to 56 mm, nadaję się do suszenia, prostowania (wyciągania na szczotkę) bądź podkręcania włosów. Ceramiczna powłoka sprawia, iż szczotka jest wytrzymała na temperaturę oraz wilgoć czy stosowane kosmetyki. Okrągła szczotka posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu włosy nie elektryzują się i nie plączą. Ceramiczna rurka nagrzewa się równomiernie w trakcie suszenia, dzięki czemu modelowanie włosów nie trwa zbyt długo, a co za tym idzie- włosy nie są długotrwale narażane na wysoką temperaturę i nie niszczą się. Szczotka dostosowana jest do użytku w temperaturze do 200°C, dzięki czemu nadaje się do użycia nawet przy profesjonalnych suszarkach fryzjerskich. Trzonek szczotki ma ergonomiczny, wygodny kształt, dzięki czemu ułatwia pracę, dzięki dopasowaniu do dłoni.


Najważniejsze informacje o okrągłej szczotce do stylizacji włosów:

- wykonana z najwyższej jakości drewna bukowego,


- ceramiczna powłoka,


- odporne na wysokie temperatury włosie syntetyczne,


- do użytku profesjonalnego i domowego,


- ergonomiczny, wygodny trzonek,


- wyprodukowana w Polsce,


- producent: RareCraft,


- średnica szczotki - 56mm, długość - 27cm.


- właściwości antystatyczne


 


Sposób użycia:


Umyte i wilgotne włosy podsusz suszarką, rozczesz a następnie nawijaj cienkimi pasmami na szczotkę. Nakieruj powietrze suszarki w stronę okrągłej szczotki i rozwijaj włosy. Czynność wykonuj do momentu aż włosy będą suche. Szczotkę oczyść z pozostałych na niej włosów i myj za pomocą ciepłej wody i odrobiny szamponu.

Więcej informacji
Producent RareCraft
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RareCraft okrągła szczotka do modelowania włosów
Copyright © 2021 myhappysmile.pl