RareCraft szczotka do kąpieli z naturalnym włosiem

Cena promocyjna 49,90 zł 59,99 zł
Brak w magazynie
SKU
RRCFT054

Mistrzowskiej jakości szczotka bukowa ( stworzona z certyfikowanego drewna FSC) z naturalnym włosiem to doskonały sposób na poprawę kondycji swojej skóry. Szczotkę można wykorzystać zarówno do masażu ciała na sucho jak i do kąpieli, dzięki czemu skóra zostanie dokładnie wyczyszczona, a do tego gładka dzięki peelingującemu działaniu szczotki. Regularne masaże i kąpiele z użyciem tego akcesorium powodują lepsze ukrwienie skóry, poprawę jej elastyczności i pomoc w walce z cellulitem.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Szczotka kąpielowa do ciała RareCraft 

Mistrzowskiej jakości szczotka bukowa ( stworzona z certyfikowanego drewna FSC) z naturalnym włosiem to doskonały sposób na poprawę kondycji swojej skóry. Szczotkę można wykorzystać zarówno do masażu ciała na sucho jak i do kąpieli, dzięki czemu skóra zostanie dokładnie wyczyszczona, a do tego gładka dzięki peelingującemu działaniu szczotki. Regularne masaże i kąpiele z użyciem tego akcesorium powodują lepsze ukrwienie skóry, poprawę jej elastyczności i pomoc w walce z cellulitem. Szczotka posiada ergonomiczny kształt zapewniający pewny chwyt, dzięki długiej rączce jej używanie jest wygodne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.


Sposób użycia:

Masaż na sucho: Masaż ciała szczotką na sucho należy wykonywać codziennie przed kąpielą. Na kończynach powinien być to ruch posuwisty, natomiast w stawach i na brzuchu- ruch okrężny. Masujemy zawsze w stronę serca, by nadmiar chłonki odprowadzać z ciała w odpowiednim kierunku.


Masaż na mokro: Masaż można wykonywać codziennie podczas kąpieli, przesuwając szczotką posuwistymi ruchami na kończynach a okrężnymi na stawach i brzuchu. Masaż należy wykonywać w stronę serca. W trakcie masażu można użyć ulubionego mydła do kąpieli.


Należy mieć na uwadze, aby trzonek szczotki po zmoczeniu osuszyć w temperaturze pokojowej. Po użyciu mydła należy wypłukać dokładnie włosie szczotki pod bieżącą wodą.


Najważniejsze informacje o szczotce:

Najwyższa jakość

Idealna do kąpieli

Sprawdzi się przy masażu na sucho i mokro

Działa peelingująco

Produkt Polski

RareCraft

 


Wymiary:


długość szczotki: 265 mm

szerokość rączki: 40 mm

szerokość główki: 75mm

długość główki: 120 mm


Surowce:


bukowe, certyfikowane drewno FSC

naturalne włosie

Więcej informacji
Producent RareCraft
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RareCraft szczotka do kąpieli z naturalnym włosiem
Copyright © 2021 myhappysmile.pl