Totobi

Kupuj wg
Opcje zakupów
Cena
Zobacz jako Siatka Lista

produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Totobi - naturalne kosmetyki dla czworonogów, naturalny szampony dla psa, naturalna pasta do zębów dla psa

Totobi to polska firma z Krakowa, która postanowiła stworzyć linię naturalnych kosmetyków do pielęgnacji zwierząt. Totobi słusznie wychodzi z założenia, że nasi najukochańsi, futrzani pupile również zasługują na naturalną pielęgnację swojej sierści i zębów na najwyższym poziomie. W związku z tym, Totobi stworzyło całą gamę kosmetyków do pielęgnacji psów i kotów. Znajdziemy tu naturalny szampon dla psów (również w wersji suchej), naturalny żel do mycia po każdym spacerze, naturalny odświeżacz do pyszczka dla psa i wiele innych. A co na zimę? Prawdziwy hit! Naturalne masło ochronne na wrażliwe psie łapki i nosek. Oczywiście poza naturalnymi szamponami dla psów Totobi zaoferuje nam naturalne pasty do zębów dla psa i kota oraz ekologiczną szczoteczkę do zębów dla psa.

Wszystkie produkty Totobi dla zwierząt są wykonane całkowicie z naturalnych surowców, ponieważ cała firma Totobi kieruje się zasadą „Czysty skład”.

Decydując się na zakup kosmetyków dla zwierząt Totobi możemy być pewni, że zadbamy o naszych milusińskich najlepiej jak się da – naturalnie!

Copyright © 2021 myhappysmile.pl