Wielorazowe płatki, waciki kosmetyczne z weluru bawełnianego, 3 szt., JASNOZIELONE, Wild Nature

8,99 zł
W magazynie
SKU
EKDWNT0009
Niezwykle delikatne, chłonne i skuteczne wielorazowe waciki kosmetyczne. Szyte w Polsce. O nieco większej średnicy niż standardowe, bo około 9 cm, dzięki czemu są znacznie poręczniejsze. Zakończone profesjonalnym i trwałym obszyciem czteronitkowego overlocka. Dzięki temu nie będą się strzępić i pruć. Wykonane z 2 warstw wytrzymałego weluru bawełnianego. Struktura materiału pozwala na delikatne oczyszczanie twarzy. Nie daje on mocnego efektu peelingującego, jednak po użyciu, skóra twarzy robi się wyraźnie gładsza. Wacik jest bardzo miękki, więc nada się również do wrażliwej skóry twarzy. W zestawie znajdują się 3 szt. wacików. Nadają się idealne do zmywania makijażu, oczyszczania skóry twarzy i szyi mleczkiem, mydłem, żelem i tonikiem. Dzięki takim płatkom nie wytwarzasz niepotrzebnych odpadów i możesz żyć jeszcze bardziej w duchu Zero Waste!
Wysyłka: 2-5 dni roboczych
Wielorazowe płatki, waciki kosmetyczne z weluru bawełnianego, 3 szt. Niezwykle delikatne, chłonne i skuteczne wielorazowe waciki kosmetyczne. Szyte w Polsce. O nieco większej średnicy niż standardowe, bo około 9 cm, dzięki czemu są znacznie poręczniejsze. Zakończone profesjonalnym i trwałym obszyciem czteronitkowego overlocka. Dzięki temu nie będą się strzępić i pruć. Wykonane z 2 warstw wytrzymałego weluru bawełnianego. Struktura materiału pozwala na delikatne oczyszczanie twarzy. Nie daje on mocnego efektu peelingującego, jednak po użyciu, skóra twarzy robi się wyraźnie gładsza. Wacik jest bardzo miękki, więc nada się również do wrażliwej skóry twarzy. W zestawie znajdują się 3 szt. wacików. Nadają się idealne do zmywania makijażu, oczyszczania skóry twarzy i szyi mleczkiem, mydłem, żelem i tonikiem. Dzięki takim płatkom nie wytwarzasz niepotrzebnych odpadów i możesz żyć jeszcze bardziej w duchu Zero Waste! Skład: Welur bawełniany, 100% bawełna organiczna, produkcja polska. Pranie: Prać w max. 60 stopniach.
Więcej informacji
Producent Wild Nature
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wielorazowe płatki, waciki kosmetyczne z weluru bawełnianego, 3 szt., JASNOZIELONE, Wild Nature
Copyright © 2021 myhappysmile.pl