YOUR NATURAL SIDE

YOUR NATURAL SIDE
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kosmetyki naturalne Your Natural Side - oleje, hydrolaty, glinki, peelingi i masła

Your Natural Side to polski producent kosmetyków naturalnych, specjalizujący się w naturalnych olejach do pielęgnacji skóry i włosów, naturalnych hyrdolatów oraz naturalnych glinek. Your Natural Side tworząc swoje naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów kieruje się troską o środowisko, bezpieczeństwem, jakością oraz fenomenalnym doborem w 100% naturalnych składników.

W ofercie kosmetyków Your Natural Side znajdziemy najobszerniejszy na rynku wybór naturalnych olejów (m.in. Olej z pestek śliwki, olej lniany, olej z nasion zielonej kawy, olej z pestek granatu, olej z wiesiołka itd.). Naturalne oleje Your Natural Side do pielęgnacji skóry i włosów dostępne są w różnych pojemnościach (od 30 ml do 100 ml). Naturalne oleje do pielęgnacji ciała są świetnym uzupełnieniem każdego kosmetyku (jako nawilżający dodatek do ulubionego balsamu, regenerujący i zabezpieczający dodatek do serum pielęgnującego końcówki włosów, odżywczy dodatek do domowej maseczki na bazie glinki i hydrolatu). Odpowiednio dobrany olej od Your Natural Side pozwoli utrzymać twoje włosy, a także skórę twarzy i ciała w jak najlepszej kondycji.

Your Natural Side posiada również niezwykle rozbudowaną ofertę hydrolatów. Znajdziemy tu najpopularniejsze wody kwiatowe (np. hydrolat z róży damasceńskiej, hydrolat lawendowy, hydrolat rumiankowy), a także rzadziej spotykane np. hydrolat Ylang Ylang, hydrolat z Oczaru Wirginijskiego, hydrolat z Kadzidłowca czy Champaka.

Hydrolaty Your Natural Side są dostępne na ogół w dwóch rozmiarach flakonów – mniejszym, 100 ml z atomizerem oraz butelce 200 ml z nakrętką.

Poza naturalnymi olejami oraz hydrolatami, Your Natural Side posiada szeroki wybór naturalnych glinek. Glinka to fenomenalny, w 100% naturalny multikosmetyk. Naturalną glinkę, odpowiednio dobraną do rodzaju cery lub włosów możemy stosować jako komponent maseczki, dodatek do kąpieli, szampon lub mydło. Glinkę możemy z powodzeniem łączyć z ulubionym hydrolatem, olejem czy jakimkolwiek innym naturalnym serum. Przy odrobinie wyobraźni, możemy stworzyć całkowicie spersonalizowany superkosmetyk, który w pełni zaspokoi nasze potrzeby pielęgnacyjne.

W ofercie Your Natural Side poza naturalnymi komponentami znajdziemy również gotowe sera i peelingi. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się kwas hialuronowy 3%, który ostatnio podbija serca coraz większej grupie odbiorców. Kwas hialuronowy skutecznie pomoże zredukować istniejące zmarszczki, ale również zadba o utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry oraz o dogłębnego jej oczyszczenie. Podobnie jak naturalne oleje, kwas hialuronowy możemy z powodzeniem łączyć z dowolnym kosmetykiem do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Wystarczy tylko kilka kropel.

Wspominając o kwasie hialuronowym Your Natural Side nie możemy pominąć pozostałych serum takich jak swalan, czy skondensowana witamina E. Całość oferty Your Natural Side jest uzupełniona o szeroki wachlarz maseł i balsamów do ust (Masło z olejem awokado, masło z olejem makadamia lub masło z olejem kawowym), maseł do ciała na bazie tych samych olejów naturalnych co propozycja maseł do ust oraz peelingów (drobnoziarnisty peeling do ciała na bazie pestek truskawki oraz gruboziarnisty peeling do ciała na bazie pestek malin).

Wszystkie kosmetyki naturalne polskiego producenta Your Natural Side przygotowywane są z należytą dbałością. Oferta Your Natural Side jest nieustannie rozbudowywane, dzięki temu mamy stale możliwość poznawania nowych naturalnych składników do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów.

Copyright © 2021 myhappysmile.pl