ZEW

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kosmetyki naturalne dla mężczyzn ZEW

ZEW to polski producent naturalnych kosmetyków dla mężczyzn. Naturalne kosmetyki dla mężczyzn ZEW czerpią z natury najlepsze składniki, które pomagają w świadomej pielęgnacji męskiej skóry, włosów oraz brody.

Kosmetyki naturalne ZEW zawierają w sobie aktywne składniki takie jak czarna huba, węgiel drzewny pozyskiwany w dzikich Bieszczadach oraz naturalne oleje takie jak olej z pestek winogron, olej konopny, olej słonecznikowy czy konopny.

Kosmetyki naturalne dla mężczyzn ZEW są w większości wegańskie. Żaden kosmetyk ZEW ani jego surowiec nie jest testowany na zwierzętach.

ZEW for Men stawia na produkcję przyjazną środowisku – energooszczędność, niemarnowanie surowców, ograniczanie zużycia wody, a przede wszystkim ograniczanie użycia plastiku. Opakowania kosmetyków dla mężczyzn ZEW są w większości wykonane ze szkła, aluminium oraz kartonu.

W ofercie kosmetyków dla mężczyzn ZEW znajdziecie całą kolekcję mydeł: mydło do brody ZEW, mydło do włosów ZEW, mydło do ciała i włosów ZEW (kultowe mydło 3 w 1 ZEW), a także mydło do golenia ZEW.

Poza mydłami ZEW proponuje również całą gamę balsamów i olejków do pielęgnacji męskiej brody. Najpopularniejszy balsam do brody ZW z węglem drzewnym sprzedawany jest w opakowaniu o pojemności 80 ml i 30 ml. Dodatkowo w ofercie ZEW jest również balsam do brody z olejem konopnym (zawierający drzewo sandałowe i piżmo), a sezonowo pojawia się balsam do brody ZEW z węglem drzewnym i aromatem imbiru i cynamonu.

Do pielęgnacji brody ZEW proponuje również olejek z czarną hubą ZEW, olejki z olejem konopnym (ZEW olejek do brody z olejem konopnym połysk, ZEW olejek do brody z olejem konopnym matowy) oraz klasyczne szczotki rollery i kartacze do brody (duży kartacz szczotka do brody ZEW oraz szczotka do brody ZEW mały kartacz – idealny w podróż).

ZEW ma również szeroką ofertę dla mężczyzn bez brody. Przede wszystkim może pochwaliś się kultowym zestawem ZEW Wet Shaving SET, w którym znajdziemy pędzel do golenia z drewna jesionu oraz włosia z borsuka, wielorazową maszynkę do golenia na wymienne żyletki wykonaną z drewna jesionu oraz chromowanej podstawy oraz miseczkę z drewna jesionu i mydło do golenia ZEW. Dla tych mężczyzn, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z naturalnym goleniem, ZEW proponuje mydło do golenia z węglem drzewnym oraz balsam po goleniu ZEW z czarną hubą. Drewniana maszynka wielorazowa oraz pędzel do golenia z jesionu i włosia borsuka znajduje się również w ofercie indywidualnej.
Poza pielęgnacją zarostu, ZEW zadbał również o naturalną pielęgnację męskich włosów. W ofercie kosmetyków dla mężczyzn ZEW znajdziemy zatem pomadę do włosów z węglem drzewnym ZEW oraz glinkę do włosów z węglem drzewnym.

A jeśli szukasz idealnego prezentu dla mężczyzny ZEW zaoferuje Ci całą gamę praktycznych i idealnie skrojonych zestawów kosmetyków dla mężczyzn (Zestaw Brodacza ZEW, Zestaw Prosty Drwal ZEW, Zestaw Gładki Golibroda ZEW, Zestaw Wymagający Traper ZEW i inne).

Copyright © 2021 myhappysmile.pl