EKOLOCO Wielorazowe słomki ze stali nierdzewnej ZŁOTE Zestaw: 4x prosta, 4x zakrzywiona, 2x czyścik

Cena promocyjna 32,90 zł 35,69 zł
W magazynie
SKU
ekh1616
Zestaw słomek Polskiej marki Ekoloco, wykonanych z najwyższej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej typu 304 specjalnie przystosowanej do kontaktu z żywnością..

 

 

Zestaw słomek Polskiej marki Ekoloco, wykonanych z najwyższej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej typu 304 specjalnie przystosowanej do kontaktu z żywnością. Są całkowicie neutralne dla smaku napoju. Doskonale nadają się do codziennego użytku w domu, w restauracji czy w barze. Świetny pomysł na prezent!

 

Słomki Ekoloco są starannie wykonane oraz całkowicie bezpieczne. Posiadają wygładzone krawędzie a na każdej słomce znajduje się subtelne logo Polskiego producenta Ekoloco.

 

Nadają się do zmywarki.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

8 x słomka (4 x prosta; 4 x gięta) koloru złotego

2 x czyścik

dedykowany woreczek firmowy Ekoloco

 

Specyfikacja:

długość słomki: 21,5 cm

szerokość słomki: 6 mm

długość czyścika: 21,5 cm

 

 

Ekologiczne opakowanie:

Nasze opakowania wykonane jest w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Zadbaj o jego segregację tak, by znowu mogło zostać użyte!

 

Ekoloco to Polska marka! Decydując się na zakupy u nas, wspierasz Polskich Przedsiębiorców i popularyzujesz Polskie produkty.

 

Każda sprzedana słomka to coraz mniejsza liczba plastiku w naszym środowisku!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EKOLOCO Wielorazowe słomki ze stali nierdzewnej ZŁOTE Zestaw: 4x prosta, 4x zakrzywiona, 2x czyścik
Copyright © 2020 myhappysmile.pl