MYDŁO STACJA Mydło naturalne Róża Małego Księcia 120g

22,00 zł
W magazynie
SKU
MYST00002

Róża Małego Księcia to ręcznie robione mydło zawierające olej kokosowy, migdałowy, rycynowy, który daje piękną, pachnącą różą pianę oraz odżywcze masło shea.

Róża Małego Księcia to ręcznie robione mydło, które ma w sobie moc, zapach, tajemnice. Ma w sobie olej kokosowy, migdałowy, rycynowy, który daje piękną, pachnącą różą pianę oraz odżywcze masło shea. Ma w sobie to co najlepsze dla naszej skóry i zmysłów. W mydle różanym połączono moc najlepszych olejów roślinnych oraz pięknie, nienachalny aromat kwitnącego ogrodu. Naturalne mydło różane tworzone jest z 5% przetłuszczeniem co oznacza, że cenne oleje i masła w nim zawarte pozostają w postaci wolnej, niezmydlonej w 5%. Gwarantuje to odżywienie skóry oraz zapobiega jej wysuszeniu.


Mydło sodowe, ze względu na swój skład i odpowiednie pH wykazuje silne właściwości oczyszczające oraz antybakteryjne.


SKŁAD: zmydlone: olej kokosowy, oliwa z oliwek, masło shea, olej migdałowy, olej rycynowy, aromat różany, mika mineralna.


INCI: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium Almondate, Sodium Castorate, Glycerin, Parfum, Mica (CI 77019) & Titanum Dioxide ( CI77891) & CI 12490 & Tin Oxide ( CI 77861), Citronellol, Geraniol


Produkt jest wytwarzany ręcznie, więc każda partia może w nieznacznym stopniu różnic się od siebie jak i od produktu widzianego na zdjęciu poglądowym. Nie wpływa to na jakość kostki mydła. Aby mydło służyło jak najdłużej musi być przechowywane w suchych warunkach oraz mieć zapewniony odpływ wody (na mydelniczce z otworami lub sitku). Produkt zawiera w sobie naturalna glicerynę, która powstaje podczas procesu zmydlania. Jest ona higroskopijna i odpowiada za odpowiednie nawilżenie naskórka.


Waga ok. 120 g 

Więcej informacji
Producent Plantea
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MYDŁO STACJA Mydło naturalne Róża Małego Księcia 120g
Copyright © 2020 myhappysmile.pl