Mydłostacja Mydło naturalne Kraina Łagodności 120g

Cena promocyjna 12,28 zł 22,00 zł
Brak w magazynie
SKU
MYST00006

Ręcznie robione mydło. Zmacerowany w oleju lnianym kwiat nagietka jest uniwersalnym ziołem o właściwościach łagodzących wszelkie podrażnienia, odkażających i wzmacniających tkankę skórną. Nadwyżka oleju lnianego oraz innych takich jak olej kokosowy, masło shea czy oliwa z oliwek sprawia, że skóra bardzo podrażniona staje się gładka i szybciej się goi.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

To mydło z sentymentem. Niby niewielka pomarańczowo-żółta kostka, a wzbudza wiele emocji i wzruszeń. Przede wszystkim lub mimo to, iż lekiem nie jest, jej działanie nierzadko wykazuje właściwości lecznicze. Zmacerowany w oleju lnianym kwiat nagietka jest uniwersalnym ziołem o właściwościach łagodzących wszelkie podrażnienia, odkażających i wzmacniających tkankę skórną. Nadwyżka oleju lnianego oraz innych takich jak olej kokosowy, masło shea czy oliwa z oliwek sprawia, że skóra bardzo podrażniona staje się gładka i szybciej się goi. Dodatkiem jest surowe masło z czerwonej palmy, które jest bogate w witaminę A i E- bardzo ważne do obudowy naszej skóry. Ręcznie robione mydło od Mydło Stacji ma właściwości odżywcze, regenerujące oraz ochronne. Polecane nawet dla malutkich dzieci.


Mydło sodowe, ze względu na swój skład i odpowiednie pH wykazuje silne właściwości oczyszczające oraz antybakteryjne.


SKŁAD: zmydlone: olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej lniany, czerwony olej palmowy, płatki nagietka w maceracie.


INCI: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Linseedate, Sodium Palmate, Glycerin, Calendula Officinalis Flower.


Produkt jest wytwarzany ręcznie, więc każda partia może w nieznacznym stopniu różnic się od siebie jak i od produktu widzianego na zdjęciu poglądowym. Nie wpływa to na jakość kostki mydła. Aby mydło służyło jak najdłużej musi być przechowywane w suchych warunkach oraz mieć zapewniony odpływ wody (na mydelniczce z otworami lub sitku). Produkt zawiera w sobie naturalna glicerynę, która powstaje podczas procesu zmydlania. Jest ona higroskopijna i odpowiada za odpowiednie nawilżenie naskórka.


Waga ok. 120 g

Więcej informacji
Producent Plantea
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mydłostacja Mydło naturalne Kraina Łagodności 120g
Copyright © 2021 myhappysmile.pl