ZEW Maszynka do golenia - brzytwa

Cena promocyjna 129,00 zł 149,00 zł
W magazynie
SKU
ZEW00017

Doskonale wyważona maszynka do golenia na żyletki ZEW. Kompatybilna z klasycznymi, wymiennymi ostrzami pozostałych producentów maszynka do golenia ZEW. Zamknięty grzebień głowicy maszynki ZEW zapewnia skuteczne oraz bezpieczne golenie zarostu, a nieruchoma głowica sprawia, że maszynka do golenia ZEW jest łatwa w utrzymaniu oraz czyszczeniu.

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Doskonale wyważona maszynka do golenia na żyletki ZEW. Kompatybilna z klasycznymi, wymiennymi ostrzami pozostałych producentów maszynka do golenia ZEW.

Zamknięty grzebień głowicy maszynki ZEW zapewnia skuteczne oraz bezpieczne golenie zarostu, a nieruchoma głowica sprawia, że maszynka do golenia ZEW jest łatwa w utrzymaniu oraz czyszczeniu. Uchwyt maszynki do golenia ZEW wykonany z termicznie impregnowanego drewna jesionu, połączonego z chromowaną podstawą.


Jak używać

Zamoczyć maszynkę w gorącej wodzie. Zgodnie z kierunkiem rosnącego zarostu wygolić miejsca, z których chcemy się go pozbyć. Resztą zarostu zgolić pod włos. Spłukać twarz zimną wodą, żeby zamknąć pory, dzięki czemu skóra będzie świeża, jędrna i nie pojawią się na niej zaczerwienienia. Maszynkę rekomendujemy używać razem z mydłem do golenia ZEW for men i pędzlem do golenia ZEW for men.


Producent: MÜHLE dla ZEW for men

Więcej informacji
Producent ZEW
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ZEW Maszynka do golenia - brzytwa
Copyright © 2021 myhappysmile.pl